
Стартовий пістолет Blow TR-92 (Walther PPQ)
3 510 ₴
- В наявності
- Код: PIS-001869
+380 (93) 744-30-49
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Blow TR-92 - сигнально шумовий пістолет від турецького виробника Blow. Пістолет виконаний у полімерному корпусі з металевим затвором. Місткість магазину пістолета становить 17 патронів, а вага незарядженого примірника становить 1150г. Пістолет виконаний у відмінній якості, як деталей так і збірки, тому відмінно підійде і для недосвідчених і для любителів спортивної стрільби
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blow |
| Країна виробник | Туреччина |
| Калібр | 9 мм |
| Кількість зарядів | 17 |
| Загальні | |
| Висота | 140 мм |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Довжина | 193 мм |
| Ширина | 38 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 510 ₴


