
Кейс збройовий MEGAline 118x30x11 кліпси, чорний (200/0012)
3 286 ₴
- В наявності
- Код: ACC-002808
+380 (93) 744-30-49
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Збройовий кейс від фірми «Megaline» з міцного пластика для зберігання і транспортування зброї. Виготовлений з щільного пластику з формованим наповнювачем зі спеціального маслостойкого поролону. Таке покриття виключає зсув зброї, патронів, оптики, аксесуарів в закритому кейсі і зберігає вміст кейса від подряпин і вм'ятин при транспортуванні. Є отвори для замикання на додатковий зовнішній замок. Закритий кейс щільно блокується на чотири пластикові кліпси. Металеві петлі втоплені всередину, що значно збільшує надійність запирання і робить конструкцію практичною і довговічною. Зручна ручка не натирає руку при тривалій перенесенні.
Виробник: MEGAline
Зовнішні розміри: 118х30х11 см
Внутрішні розміри: 117х27х9 см
Колір: Чорний
Блокування: Кліпси
Країна походження: Італія
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Megaline |
| Країна виробник | Італія |
| Місткість | 1 |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Кейс |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 11 см |
| Довжина | 118 см |
| Ширина | 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 286 ₴


