
Манжета B3-1, B3-2, B3-3, WF600, WF600P закритого типу грибок (поліуретанова)
198 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: EXP-002452
+380 (93) 744-30-49
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Манжета поршня для пневматичних гвинтівок. Підходить для гвинтівок SnowPeak, Kandar, CORE моделей B3 та WF600. Використовується для заміни зношеної манжети та відновлення компресії.
Сумісність:
• SnowPeak B3
• SnowPeak WF600
• CORE B3
• CORE WF600
• Kandar B3
• Kandar WF600
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Snow Peak |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Поліуретан |
| Призначення | Для гвинтівки |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 30 мм |
| Внутрішній діаметр | 18.2 мм |
| Висота | 11 мм |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Тип | Манжета |
Інформація для замовлення
- Ціна: 198 ₴
