
Кріпильні кільця Discovery Scope Mount Rings Pro Ø30 мм High / Weaver / Picatinny
963 ₴
- В наявності
- Код: ACC-004062
+380 (93) 744-30-49
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кріпильні кільця Discovery для оптичного прицілу.
Вимоги до установки: 1.Підстава труби прицілу - 30 мм
2.Кріплення до зброї - Вівер / Пикатинни
3.Максимальний зовнішній діаметр прицілу на лінзі - 70 мм
У наборі з кільцями також йде ключ шестигранник.
Обираючи кріпильне пристосування, зверніть увагу, щоб його параметри точно відповідала вашим вимогам, так як кронштейн, до зброї та приладу, підбирається індивідуально.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Discovery |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Алюміній |
| Призначення | Для гвинтівки |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 134 кг |
| Висота | 64 мм |
| Діаметр кілець | 30 мм |
| Планка кронштейна | Вивера/Пикатинни |
| Фіксація на зброї | Постійна |
| Ширина | 49 мм |
| Ширина планки | 21 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 963 ₴





