
Пневматичний пістолет Gamo P900 IGT Gun Set (з газовою пружиною, кулі + мішені + кулеуловлювач)
6 625 ₴
- В наявності
- Код: PIS-004115
+380 (93) 744-30-49
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пневматичний пістолет Gamo P-900 IGT – однозарядний пневматичний пістолет від іспанської компанії Gamo. Це однозарядний пістолет з переломним стволом та газовою пружиною, що помітно покращує якість стрільби (потужність та точність). Футуристичний дизайн P900 IGT робить його більш стильним та цікавим, а яскрава конструкція цілика та регульована оптоволоконна мушка забезпечують природну лінію прицілювання. Система ударно-спускового механізму даного пневматичного пістолета також запатентована Gamo: SAT "Smooth-Action Trigger" робить спусковий механізм дуже чутливим і регульованим на 2-ступінчастий або 1-ступінчастий постріл, з зразковим зусиллям спуску в 2 кг. P900 IGT також має ручний запобіжник, розташований позаду спускової скоби. Склад комплекту: 250 свинцевих кульок (0.49 г) кулеуловлювач 50 паперових мішеней
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gamo |
| Країна виробник | Іспанія |
| Довжина | 310 мм |
| Калібр | 4.5 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| "Ластівчин хвіст" для кріплення оптики | Немає |
| Вага | 0.88 кг |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість зарядів | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал приклада/ручки | Пластик |
| Матеріал рамки | Метал |
| Початкова швидкість | 120 м/сек |
| Запобіжник | Автоматичний |
| Прицільні пристосування | Регульована прицільна планка з мушкою, Фібероптичні нитки |
| Тип | Пружинно-поршневий |
| Тип боєприпасів | Свинцеві кулі |
| Тип дула | Сталевий із нарізами |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 625 ₴






