
Пневматична гвинтівка PCP PCP Optima AT44-10 (4.5 мм)
23 895 ₴
- В наявності
- Код: RIF-004345
+380 (93) 744-30-49
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Optima AT44-10 - це нова пневматична гвинтівка калібру 4,5 мм, що працює за принципом попереднього накачування повітря (PCP). Вона оснащена підствольним резервуаром високого тиску, який дає змогу зробити до 115 пострілів без необхідності підкачування. Початкова швидкість кулі досягає 325 м/с.
Гвинтівка має сталевий нарізний ствол довжиною 490 мм, що забезпечує високу точність, і оснащена магазином на 10 куль. Зведення здійснюється за допомогою бічного важеля. Ложа виконана з ударостійкого полімеру.
В якості прицільних пристосувань використовуються регульований цілик і мушка TruGlo, що забезпечують комфортне прицілювання навіть в умовах недостатньої видимості. Для встановлення оптичних прицілів гвинтівка оснащена планкою типу «Ластівчин хвіст» і Weaver/Picatinny.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Optima |
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина ствола | 490 мм |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість зарядів | 10 |
| Початкова швидкість | 325 м/сек |
| Тип | Гвинтівка з РСР |
| Тип боєприпасів | Свинцеві кулі |
| Тип ствола | Сталевий з нарізами |
| Загальні | |
| Вага | 3.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 990 мм |
| Додаткові | |
| Матеріал прикладу/рукоятки | Пластик |
| Запобіжник | Ручний |
| Користувацькі характеристики | |
| Вистрілів з однієї заправки | 115 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 895 ₴









