
Пневматичний пістолет Borner Panther 801 blowback з лазерним цілевказівником + 4балона СО2 та 500 ВВ кульок
6 570 ₴
- В наявності
- Код: 111327
Borner Panther 801 — пневматичний пістолет калібру 4,5 мм.
Ця модель займає особливе місце в лінійці пневматики від компанії Borner, має елегантний дизайн, корпус виконаний з металу і має відповідну вагу (750 грам). Завдяки зручній формі рукоятки та виконаним на ній насічкам, пістолет Borner Panther 801 чудово лежить у руці.
Borner Panther 801 оснащенй функцією Блоубек (Blowback), що імітує рух затворної рами під час стрільби. Завдяки цьому пістолет створює дуже відчутну віддачу, що в поєднанні зі значною вагою доповнює візуальну схожість і дозволяє стрільцеві відчути всю красу роботи данного пневматичного пістолета.
Пістолет Borner Panther 801 оснащений лазерним цілепоказником (ЛЦП), що дозволяє підвищити розрахункову прицільну дальність стрільби, особливо ця опція корисна при стрільбі в умовах недостатньої видимості. Активація ЛЦУ здійснюється натисканням на передню частину до характерного клацання. При цьому спуск гачка супроводжується включенням лазера. Лазерний блок Borner 801 з обох боків оточений фіксаторами. Під час зняття затвора відкривається доступ до внутрішнього пристрою пневматики.
У магазин пістолета вміщується 19 сталевих куль. Щоб зарядити обойму, необхідно опустити подавець вниз і зафіксувати його у такому положенні. Верх магазину має наскрізний отвір, який при зарядці куль з одного боку потрібно прикривати пальцем. Місцем для встановлення газового балончика є ручка пістолета. Щоб встановити балончик, необхідно зрушити накладку назад на рукоятку. Пружна ручка на підтискному гвинті після його фіксації непомітна, т.к. щільно примикає до рукояті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borner |
| Країна виробник | США |
| Тип | Зі стисненим газом СО2 |
| Тип боєприпасів | Кульки BB |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість зарядів | 19 |
| Початкова швидкість | 120 м/сек |
| Додаткові | |
| Прицільні пристосування | Нерегульована прицільна планка з мушкою, Лазерний приціл |
| Запобіжник | Ручний |
| Матеріал прикладу/рукоятки | Пластик |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал рамки | Метал |
| Загальні | |
| Довжина | 178 мм |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 750 кг |
- Ціна: 6 570 ₴






