
Пневматична гвинтівка Beeman Jackal (2066) + Кулі 360шт та Чохол
5 445 ₴
- В наявності
- Код: 011993
Новинка від компанії Beeman - пружинно-поршнева гвинтівка Jackal, яка відмінно підійде для розважальної стрілянини та вдосконалення навичок поводження зі зброєю. Також, незважаючи на те, що гвинтівка пружинно-поршнева, вона буде легкою у використанні навіть для підлітків. Гвинтівка виконана в класичному стилі з ложем з дерева та сталевою ствольною коробкою. Ергономічний приклад із піднятою щокою забезпечує комфортну стрілянину. Стовбур оснащений надульником-обтяжувачем, який підвищує точність пострілу. Як прицільні пристрої використовуються оптоволоконні цілік і мушка. При необхідності може бути встановлений оптичний приціл на планку "хвост ластівки".
Куля являє собою пустотілий свинцевий конічний стаканчик з опуклим дном у головній частині. Вага кулі 0,68 грама. Призначена для розважальної стрільби по різних мішенях. Дальність ефективної стрільби – до 20 метрів
Чохол призначений для перенесення і зберігання гвинтівки з встановленим оптичним прицілом. Материал верха - Oxford (водоотталкивающая ткань). Основа изготовлена из вспененного полиэтилена толщиной 6 мм, что в отличии от поролона не впитывает влагу и не промокает, в качестве подкладки использован флизелин. На правой стороне чехол имеет накладной карман, в котором легко разместится всё необходимое: банки с пулями, средства по уходу за винтовкой, ремкомплект и т.п. На левой стороне чехла имеется регулируемый плечевой ремень. Передняя часть чехла зашита, что делает более надёжным удержание винтовки в нём при переносе в вертикальном положении, змейка расстегивается на 2/3 длины. На верхньому торці чохол має петлю, для можливості зберігання на гачку, у вертикальному положенні. ACC-000125
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beeman |
| Країна виробник | США |
| Тип | Пружинно-поршнева |
| Тип ствола | Сталевий з нарізами |
| Довжина ствола | 474 мм |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість зарядів | 1 |
| Початкова швидкість | 225 м/сек |
| Тип взводу | Перелом стволу |
| Додаткові | |
| Прицільні пристосування | Регульована прицільна планка з мушкою, Фібероптичні нитки |
| Запобіжник | Автоматичний |
| Матеріал прикладу/рукоятки | Пластик |
| Ластівчиний хвіст для кріплення оптики | Так |
| Загальні | |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Довжина | 1098 мм |
| Вага | 2.85 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| "Ластівчин хвіст" для кріплення оптики | Так |
- Ціна: 5 445 ₴









