
Пневматична гвинтівка SPA Snow Peak B2-4 + Кулі 450шт, Чохол та Оптичний приціл 4х28
4 185 ₴
- В наявності
- Код: 059675
Гвинтівка Snow Peak B2-4. Класична пневматика із системою взводу, перелом ствола. Гвинтівка оснащена регульованим повністю і мушкою з фібероптичними волокнами (системою TRUGLO), дерев'яне ложе. Швидкість польоту кулі до 220 м/с.
Технічні характеристики: Калібр: 4,5 мм Тип: Пружинно-поршнева Швидкість кулі, м/с: 220 Дульна енергія, Дж: до 17 Зарядність: 1-но зарядна Тип куль, що використовуються: свинцеві кулі Ствол: сталевий нарізний Довжина ствола: 480мм Загальна довжина, мм: 1090 Маса, кг: 2,8 Ширина планки на зброї, мм: 11 11 Система зведення/перезарядки: "переламування" ствола Прицільний пристрій: мушка і регульована прицільна планка Матеріал ложа: дерево Режими вогню: одиночний RIF-000969
Куля свинцева, виготовляється методом штампування, калібр 4,5мм. Призначена для розважальної стрільби по різних мішенях. Дальність ефективної стрільби – до 20 метрів.
Оптичний приціл — оптичний прилад, призначений для точного наведення зброї на ціль. Може бути також використаний для спостереження за місцевістю і для визначення відстаней до предметів (якщо відомі їх розміри). Особливості оптичного прицілу: зображення мети і прицільної сітки знаходиться на одній відстані від ока, що дозволяє чітко бачити і знижує стомлюваність очей; оптичний приціл збільшує розміри мети, що дозволяє проводити точне наведення зброї на віддалені та/або малорозмірні цілі; оптичний приціл збирає більшу кількість світла, ніж око, що дозволяє чітко бачити предмети при низькій освітленості. Оптичний приціл, як правило, дозволяє налаштувати його під стрілка з дефектами зору (короткозорістю або далекозорістю), що дозволяє стріляти без очок. SCO-000775
Чохол призначений для перенесення і зберігання гвинтівки з встановленим оптичним прицілом. Материал верха - Oxford (водоотталкивающая ткань). Основа изготовлена из вспененного полиэтилена толщиной 6 мм, что в отличии от поролона не впитывает влагу и не промокает, в качестве подкладки использован флизелин. На правой стороне чехол имеет накладной карман, в котором легко разместится всё необходимое: банки с пулями, средства по уходу за винтовкой, ремкомплект и т.п. На левой стороне чехла имеется регулируемый плечевой ремень. Передняя часть чехла зашита, что делает более надёжным удержание винтовки в нём при переносе в вертикальном положении, змейка расстегивается на 2/3 длины. На верхньому торці чохол має петлю, для можливості зберігання на гачку, у вертикальному положенні. ACC-000703
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Snow Peak |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пружинно-поршнева |
| Тип ствола | Сталевий з нарізами |
| Довжина ствола | 480 мм |
| Тип боєприпасів | Свинцеві кулі |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість зарядів | 1 |
| Початкова швидкість | 220 м/сек |
| Тип взводу | Перелом стволу |
| Додаткові | |
| Прицільні пристосування | Регульована прицільна планка з мушкою, Фібероптичні нитки |
| Запобіжник | Ручний |
| Матеріал прикладу/рукоятки | Дерево |
| Ластівчиний хвіст для кріплення оптики | Так |
| Загальні | |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Довжина | 1090 мм |
| Вага | 2.8 кг |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| "Ластівчин хвіст" для кріплення оптики | Так |
- Ціна: 4 185 ₴


