
Пневматична гвинтівка Beeman Sniper 1910 + Кулі 400шт
9 360 ₴
- В наявності
- Код: 012904
Пневматична гвинтівка Beeman 1910 — пружинно-поршнева гвинтівка для розважальної зтрельби з дизайном популярної армійської гвинтівки M16. Бойовий зводгвинтівки можна переломити дулом.Приклад і цівка гвинтівки виготовлені з ударостійкого пластику, стійкого до пошкоджень і несприятливих погодних умов. Длядодаткової зручності під час транспортування гвинтівка обладнана антабками під збройовий ремінь.Механічні прицільні пристрої обладнані оптоволоконномими стрижнями, що забезпечують комфортне прицілювання в умовіяхнедостатньої видимості під час сутінку.За допомогою розміщеної під дулом планки Weaver/Picatinny гвинтовку можна обладнати сошками або піддульним ліхтарем.
Куля з плоско-опуклої головною частиною. Куля універсальна, призначена для спортивної і розважальної стрільби, з потужного зброї по різних мішенях. Відрізняється високою щільністю і, за рахунок збільшеної маси, зберігають максимум енергії на великих дистанціях стрільби.EXP-000546
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beeman |
| Країна виробник | США |
| Тип | Пружинно-поршнева |
| Тип ствола | Сталевий з нарізами |
| Довжина ствола | 510 мм |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість зарядів | 1 |
| Початкова швидкість | 305 м/сек |
| Тип взводу | Перелом стволу |
| Додаткові | |
| Прицільні пристосування | Фібероптичні нитки |
| Запобіжник | Автоматичний |
| Матеріал прикладу/рукоятки | Пластик |
| Ластівчиний хвіст для кріплення оптики | Так |
| Загальні | |
| Довжина | 1180 мм |
| Вага | 3.15 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| "Ластівчин хвіст" для кріплення оптики | Так |
- Ціна: 9 360 ₴



