
Пневматична гвинтівка Beeman Mantis Gas Ram приціл 4x32 з газовою пружиною кал.4,5мм (10616GP)+Чохол та Кулі 400шт
8 595 ₴
- В наявності
- Код: 012255
Пневматична гвинтівка Beeman Mantis - це нова модель, яка ідеально підходить для розважальної або тренувальної стрілянини.
Модифікація "Gas Ram" говорить про встановлену виробником газову пружину, яка має ряд переваг перед звичайною витою пружиною.
Данна модель йде у комплекті з оригінальним прицілом Beeman 4x32.
Гвинтівка Beeman Mantis має фібероптичні нитки як на мушці так і на регульованій прицільній планці, що полегшує прицілювання в умовах поганої видимості. Пневматична гвинтівка Beeman Mantis стане відмінним вибором для любителів стрільби.
Модель оснащенна гумовим потиличником, який призначений для пом'якшення удару у момент пострілу (віддачі) та підвищує стабільність гвинтівки під час пострілу. Приклад виготовлений із високоякісного полімеру що спрощує догляд за гвинтівко.
Пневматична гвинтівка Beeman Mantis виготовлена у США та має відмінні характеристики та якість.
Куля універсальна, призначена для спортивної і розважальної стрільби, з потужного зброї по різних мішенях. Відрізняється високою щільністю і, за рахунок збільшеної маси, зберігають максимум енергії на великих дистанціях стрільби.EXP-000546
Чохол призначений для перенесення і зберігання гвинтівки з встановленим оптичним прицілом. Материал верха - Oxford (водоотталкивающая ткань). Основа изготовлена из вспененного полиэтилена толщиной 6 мм, что в отличии от поролона не впитывает влагу и не промокает, в качестве подкладки использован флизелин. На правой стороне чехол имеет накладной карман, в котором легко разместится всё необходимое: банки с пулями, средства по уходу за винтовкой, ремкомплект и т.п. На левой стороне чехла имеется регулируемый плечевой ремень. Передняя часть чехла зашита, что делает более надёжным удержание винтовки в нём при переносе в вертикальном положении, змейка расстегивается на 2/3 длины. На верхньому торці чохол має петлю, для можливості зберігання на гачку, у вертикальному положенні. ACC-000123
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beeman |
| Країна виробник | США |
| Тип | Газо-пружинна |
| Тип ствола | Сталевий з нарізами |
| Довжина ствола | 510 мм |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість зарядів | 1 |
| Початкова швидкість | 365 м/сек |
| Тип взводу | Перелом стволу |
| Додаткові | |
| Прицільні пристосування | Оптичний приціл, Регульована прицільна планка з мушкою, Фібероптичні нитки |
| Запобіжник | Автоматичний |
| Матеріал прикладу/рукоятки | Пластик |
| Ластівчиний хвіст для кріплення оптики | Так |
| Загальні | |
| Довжина | 1240 мм |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| "Ластівчин хвіст" для кріплення оптики | Так |
- Ціна: 8 595 ₴







