
Пневматична гвинтівка Beeman SIBE з прицілом 4x32 кал.4,5 (10619) + Чохол та Кулі 400шт
7 875 ₴
- В наявності
- Код: 431900
Пневматична гвинтівка Beeman SIBE 10619 лінійка пневматичних гвинтівок для розважальної стрільби.
Ергономічне ложе, виготовлене з міцного пластику зі спеціальними текстурними вставками, для більш впевненого утримання гвинтівки в руках. Модель комплектується оптичним прицілом Beeman 4х32. Ствол - нарізний і виготовлений зі збройової сталі, доповнений полімерним кожухом і оснащений інтегрованим саундмодератором.
Пневматична гвинтівка Beeman SIBE виготовлена у США та має відмінні характеристики та якість.
Куля універсальна, призначена для спортивної і розважальної стрільби, з потужного зброї по різних мішенях. Відрізняється високою щільністю і, за рахунок збільшеної маси, зберігають максимум енергії на великих дистанціях стрільби.EXP-000546
Чохол призначений для перенесення і зберігання гвинтівки з встановленим оптичним прицілом. Материал верха - Oxford (водоотталкивающая ткань). Основа изготовлена из вспененного полиэтилена толщиной 6 мм, что в отличии от поролона не впитывает влагу и не промокает, в качестве подкладки использован флизелин. На правой стороне чехол имеет накладной карман, в котором легко разместится всё необходимое: банки с пулями, средства по уходу за винтовкой, ремкомплект и т.п. На левой стороне чехла имеется регулируемый плечевой ремень. Передняя часть чехла зашита, что делает более надёжным удержание винтовки в нём при переносе в вертикальном положении, змейка расстегивается на 2/3 длины. На верхньому торці чохол має петлю, для можливості зберігання на гачку, у вертикальному положенні. ACC-000123
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beeman |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пружинно-поршнева |
| Тип ствола | Сталевий з нарізами |
| Довжина ствола | 470 мм |
| Тип боєприпасів | Свинцеві кулі |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість зарядів | 1 |
| Початкова швидкість | 365 м/сек |
| Тип взводу | Перелом стволу |
| Додаткові | |
| Прицільні пристосування | Оптичний приціл, Регульована прицільна планка з мушкою, Фібероптичні нитки |
| Запобіжник | Автоматичний |
| Матеріал прикладу/рукоятки | Пластик |
| Ластівчиний хвіст для кріплення оптики | Так |
| Загальні | |
| Довжина | 1160 мм |
| Вага | 3.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| "Ластівчин хвіст" для кріплення оптики | Так |
- Ціна: 7 875 ₴









