
Пневматична гвинтівка Beeman Xtreme Viper Gas Ram кал.4,5 (1125GP)
8 640 ₴
- В наявності
- Код: RIF-005771
+380 (93) 744-30-49
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гвинтівка оснащена газовою пружиною, що забезпечує ресурс експлуатації до 40–50 тисяч пострілів. Газо-пружинна система створює рівномірне розподілення енергії протягом усього ходу поршня, зменшує віддачу і практично виключає бічні вібрації при пострілі.
Нарізний ствол виготовлений зі збройової сталі, доповнений полімерним кожухом та оснащений інтегрованим саундмодератором для більш комфортної стрільби.
Мушка має ударостійкий захист, а прицільна планка регулюється як по горизонталі, так і по вертикалі. Прицільні пристрої оснащені оптоволоконними вставками, які накопичують світло і дозволяють швидше і точніше прицілюватися при недостатньому освітленні.
Для встановлення додаткового обладнання гвинтівка оснащена планкою Weaver/Picatinny.
Ложе типу Монте-Карло має ергономічну форму та зручну щоку для комфортного прицілювання. Потиличник прикладу обладнаний гумовим демпфером, який знижує відчуття віддачі під час пострілу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beeman |
| Країна виробник | Китай |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість зарядів | 1 |
| Початкова швидкість | 365 м/сек |
| Тип | Газо-пружинна |
| Тип боєприпасів | Свинцеві кулі |
| Тип взводу | Перелом стволу |
| Тип ствола | Сталевий гладкий |
| Додаткові | |
| Ластівчиний хвіст для кріплення оптики | Так |
| Матеріал прикладу/рукоятки | Дерево |
| Запобіжник | Ручний |
| Прицільні пристосування | Регульована прицільна планка з мушкою |
| Загальні | |
| Вага | 4.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 1190 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 640 ₴









