Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hatsan |
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина ствола | 585 мм |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість зарядів | 24 |
| Початкова швидкість | 355 м/сек |
| Тип | Гвинтівка з РСР |
| Тип боєприпасів | Свинцеві кулі |
| Тип взводу | Бічний важіль |
| Тип ствола | Нарізний |
| Загальні | |
| Вага | 3.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 1090 мм |
| Додаткові | |
| Матеріал прикладу/рукоятки | Пластик |
| Прицільні пристосування | Регульована прицільна планка з мушкою |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 403 ₴










