Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Optima |
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина ствола | 432 мм |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість зарядів | 14 |
| Початкова швидкість | 295 м/сек |
| Тип | Гвинтівка з РСР |
| Тип боєприпасів | Свинцеві кулі |
| Тип ствола | Нарізний |
| Загальні | |
| Вага | 2.25 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 860 мм |
| Додаткові | |
| Матеріал прикладу/рукоятки | Пластик |
| Запобіжник | Ручний |
| Прицільні пристосування | Регульована прицільна планка з мушкою |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 403 ₴










